JAK NEVYHOŘET 

 

E-BOOK (NEJEN) PRO ŽENY V POMÁHAJÍCÍCH PROFESÍCH

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
 • Máte ráda svoji práci, i když je náročná?
 • Cítíte se pod tlakem? Cítíte, že vám ubývají síly?
 • Chcete vědět, jak být z práce méně vyčerpaná?
 • Chcete vědět, jak předejít syndromu vyhoření a uchránit tak své psychické i fyzické zdraví?
 • Chcete vědět, jak pracovat sama se sebou tak, abyste svoji práci mohla vykonávat s radostí ještě dlouhá léta?

Pomůžu vám!

Vím, jaké to je, když vás vaše milovaná práce vyčerpává tak, že máte pocit, že ji nebudete moct dál vykonávat.

Sama jsem syndromem vyhoření prošla a svépomocí se z něj dostala.  

Všechny semináře, které jsem během své praxe o syndromu vyhoření absolvovala, byly čistě teoretické a nijak mi nepomohly. 

Proto jsem se rozhodla jít na to jinak a sepsat vám opravdu praktické tipy, které můžete zařadit do svého každodenního života.

Poradím vám to, co bych ráda řekla svému mladšímu já a uchránila bych jej tak od mnoha těžkých zkušeností.

Co získáte?

 • Zjistíte, jaké jsou důvody a projevy syndromu vyhoření
 • Ukážu vám, jak syndromu vyhoření předejít a co dělat, pokud už hoříte
 • Ukážu vám, jak si hlídat své potřeby a hranice
 • Naučím vás hospodařit se svými zdroji a pečovat o sebe během celého dne tak, aby se vám žilo a pracovalo lépe
 • Zjistíte, jak zdravě ventilovat své emoce a zbavit se vnitřního přetlaku
 • Dozvíte se, jak se vzájemně podpořit v pracovním týmu, a to ať už jste vedoucí nebo podřízený
 • Dostanete nástroje pro uvolnění těla i mysli
 • Ukážu vám, jak žít šťastnější, plnější a vědomější život

E-book je napsán speciálně pro ženy nejen v pomáhajících profesích

(sociální pracovnice, pečovatelky, zdravotní sestry, učitelky atd.).

Proč chtít informace ode mě?

 • 10 let praxe v oboru
  10 let jsem pracovala v domově pro seniory a domově se zvláštním režimem, 3 roky jako sociální pracovnice a dalších 7 let jako vedoucí sociálního úseku; přednášela jsem externě na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně i v mnoha domovech pro seniory
 • VŠ vzdělání v oboru
  vystudovala jsem Sociální pedagogiku a poradenství a také Pedagogiku na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně
 • osobní zkušenost
  sama jsem prošla syndromem vyhoření
 • lektorka seminářů pro ženy
  dlouhá léta se zabývám osobním rozvojem, ženskými tématy a jsem lektorkou seminářů pro ženy

Těší mě! Jmenuji se Jana Matulová (dříve Prajznerová).

To ale není vše!

K e-booku dostanete cenné bonusy:

 

Pošlu vám zdarma bonusy, které jsem pro vás připravila spolu s dalšími úžasnými ženami.

Meditace

od Moniky Motyčkové

Monika pro vás s láskou natočila meditaci pro uvolnění
těla i mysli v podmořském světě. Věřím, že si ji opakovaně užijete stejně jako já. 

Monika podporuje ženy pomocí harmonizačních konzultací, energetických obrazů a meditací, aby se přestaly točit v kruhu zranění, bolesti a nevyhovujících
programů a začaly žít šťastný a naplněný život.

E-book "Aromaterapie a syndrom vyhoření" od Veroniky Velehradské

Aromaterapie je další účinná metoda, která vám může pomoci s uvolněním těla i mysli. Veronika vám v bonusu přináší snadné návody, podle kterých může aromaterapii do svého života zapojit opravdu každý. Doporučuje vhodné éterické oleje a popisuje různé způsoby jejich použití.

Veronika se věnuje aromaterapii, je průvodkyní na cestě životem a lektorkou ženských a seberozvojových seminářů. Pomáhá lidem řešit nejrůznější problémy, které se objeví v jejich životě. Učí je vidět smysl ve všem, co přichází a najít řešení každé situace.

Koučovací technika od Kláry Hrubé

Klára pro vás sepsala koučovací techniku "kruhy vlivu", která velice jasně a srozumitelně pomáhá při vylaďování vlastních hranic ve vztahu k druhým lidem.  Může být velkým přínosem pro váš profesní i osobní život.

Klára rozmotává uzlíky starostí na těle i na duši. Naslouchá životním příběhům a skrze esenciální oleje, Bachovy esence a koučink pomáhá lidem rozsvěcet více radosti, lehkosti a zdraví v jejich každodenním životě.

E-book "Ženská cykličnost" ode mne

Znalost ženské cykličnosti vám pomůže k lepšímu poznání sebe sama a svých potřeb. Tyto poznatky vám pomohou zlepšit nejen pracovní time managment a neplýtvat zbytečně silami na něco, pro co zrovna není vhodná doba. Ale naopak využít darů jednotlivých fází vašeho cyklu a toho, v čem jste v dané fázi dobrá. Usnadní vám život nejen pracovní.

Reference

Co e-booku říkají první čtenářky?

První myšlenka, která mě napadla, když jsem tento e-book dočetla, byla: „Tak to je pecka.“ E-book v sobě ukrývá poklad v podobě obrovského množství srozumitelných a lidsky napsaných informací o syndromu vyhoření. Jakákoliv definice byla pro mě vždy noční můrou, ale když jsem si přečetla tu popsanou zde, hned napoprvé jsem jí porozuměla. Obrovské plus má druhá část e-booku, kde je popsané doslova moře způsobů, jak se zbavit přetížení, protože jsme lidé a ne stroje. Líbí se mi, že e-book také zodpovídá otázku, jak jednat s klienty, kteří z nás vysávají energii. E-book doporučuji k přečtení i vedoucím pracovníkům a pracovnicím, aby ještě lépe dokázali podpořit svůj tým v prevenci zmiňovaného syndromu vyhoření.
Eva Roseckásociální pracovnice
Po přečtení jsem si říkala: „Wow, tak tohle teda opravdu stojí za to!“ Kdybych ještě pracovala v sociálních službách, tenhle e-book bych koupila všem svým zaměstnancům. Teď mi nezbývá nic jiného, než ho alespoň doporučit. Takže pokud váháte, neváhejte a pořiďte si ho! Rozhodně nebudete litovat. Hned jsem několik Janiných tipů zařadila do svého života. A víte co je super? Skvěle fungují a nestojí ani tolik námahy.
Veronika Velehradskáprůvodkyně na cestě životem, lektorka seminářů http://veronikavelehradska.cz/
Tento e-book je opravdový záchranný kruh, který letí na pomoc „vyhořelým“ lidem v pomáhajících profesích. Nabízí účinnou pomoc všem, ať už si svůj stav plně uvědomují nebo jen začínají vnímat, že něco není tak úplně v pořádku. Dostanete spoustu ověřených tipů a rad, jak nerezignovat na radostnější život, jak proměnit každodenní přežívání a šeď zase v energii a barvy. Můžete si sami „naordinovat“ prevenci i léčbu, která vám vrátí elán a nastartuje váš vnitřní plamen. Díky za to!
Renata Slavíkovápedagogická pracovnice, Škola pro rodiče, www.renataslavikova.cz
Jani, Tvůj e-book je úžasný! Je tam vše moc hezky shrnuto a až při jeho čtení jsem si uvědomila, kolika metodami jsem si při zvládání těchto stavů prošla. Mluvíš mi z duše. Nejvíc se mi líbila Tvoje věta: „Nikdo nás neučil dobře zacházet se svou energií, se svými rezervami síly a vnitřními zdroji.“ Velká pravda. Tvůj e-book by měli dávat holkám na školách před vykročením do praxe.
Katka Nečasováporodní asistentka, https://www.katkanecas.cz/
Tak na tento e-book jsem se skutečně těšila, protože to vnímám jako moc důležité téma pro dnešní dobu. Už když jsem ho četla, otevíraly se ve mně všelijaké emoce a bylo to pro mě léčivé. Myslím, že toto by měla být povinná četba pro všechny pracující v sociální sféře, ve zdravotnictví, ve školství a v managementu. Je to skutečný poklad. Doporučuji přečíst všem, protože se tam najde každý a díky tomu narovná další puclík do skládanky svého zdraví a šťastného života. Děkuji Janičko, za ten velký přínos pro všechny!
Jitka Kirtáia PištěkováPrůvodkyně Přepisováním minulosti, www.kirtaia.webnode.cz
Jani, je vidět, že máš velké životní zkušennosti a rozhodně máš co předat. E-book je takový souhrn několika technik duševní hygieny, jistě výsledkem mnoha přečtených knih osobnostního rozvoje. Je plný skvělých doporučení, co dělat, abychom zůstali v práci tvořiví, aktivní, obětaví, ale přitom nevyhořeli. Jsou zde praktické tipy, jak si stanovit hranice, za které už nepůjdu, jak se naučit vážit si sama sebe a udělat si na sebe čas, proč je důležité umět říci ne a naučit se o práci dělit. V e-booku jsou popsané fáze vyhoření a jeho příznaky. Koho se to týká, určitě se najde a hned se dozví, co s tím může okamžitě dělat. Já sama učím a byla jsem dvakrát na pokraji vyhoření. Sama jsem si musela dát stopku a hledat jiný způsob, jak svoji práci vykonávat, jaké si nastavit hranice, kam až můžu svoji práci pustit a musela jsem si najít nějaké svoje osobní radosti a činnosti. Mít v ruce tento e-book, jistě bych tak daleko nezašla a měla bych rázem spoustu tipů, jak si pomoci. Moc děkuji a věřím, že e-book pomůže mnoha lidem, kteří pak mohou kvalitněji a spokojeněji pomáhat nám všem.
Eva Pospíchalováwww.eva-pospichalova.cz

Kolik e-book i s bonusy stojí?

Cena e-booku se všemi bonusy je 429 Kč.

Jsem si jistá, že hodnota, kterou vám e-book přinese, je nesrovnatelně vyšší.

Klikněte na tlačítko \"Kupuji e-book i s bonusy\" a vyplňte objednávkový formulář. E-book vám přijde e-mailem v pdf poté, co se objeví úhrada na mém účtu.

Vaše spokojenost je pro mě prioritou! Pokud s e-bookem nebudete spokojeni, nabízím GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do 15 dnů od doručení e-booku do vaší e-mailové schránky a já vám bez dotazů pošlu peníze zpět. Jsem však přesvědčena, že to nebude třeba. Stojím si za kvalitou e-booku i bonusů. 

Když budu e-book v budoucnu aktualizovat, doplňovat apod., pošlu vám aktualizovanou verzi zdarma

Přeji vám hodně sil na vaší cestě! Pokud máte dotazy nebo chcete s něčím poradit, napište mi na jana@peceosverodice.cz
Mgr. et Mgr. Jana Matulová (dříve Prajznerová)